Otevírací doba o letních prázdninách

Zveřejněno: 28.5.2024

Milé čtenářky a milí čtenáři,

přes letní prázdniny od 1. července do 31. srpna 2024 máme pozměněnou otevírací dobu. Kdy a jak máme otevřeno, najdete v tabulce.

Knihovna je tu pro vás i přes letní tepla!

Letos si přes léto můžete opět zacvičit na střeše ústřední budovy knihovny, a to jógu pro zdravou sebelásku s lektorkou Lenkou Holáskovou (každé pondělí), taiji a qigong s lektory Lukášem Uramem a Ivou Kufr (každé úterý), power jógu s lektorkou Alenou Královou (každou středu) a cvičení jógy a pilates s lektorkou Gabrielou Baškovou (každý čtvrtek).

V otevírací době máme pro správnou letní pohodu na terase připravena lehátka na čtení nebo si ve stínu můžete sednout ke stolečkům a unášet se výhledem na město.

Léto vybízí také ke koncertům. Do knihovny totiž opět zamíří folkloristka Zuzana Grohová a její Letní hraní, a to 30. června od 17:30.

A pokud vyrazíte na koupaliště Flošna, najdete i zde naši knihovničku s knihami a časopisy, které si budete moci bez čtenářské průkazky volně vypůjčit.

Najdi si u nás tu pravou, krásných knih není nikdy dost Mapa stránek   English