Předprodeje na prosincové akce

Zveřejněno: 6.9.2024

Milé čtenářky a milí čtenáři,

upozorňujeme, že máme od 1. 10. 2024 spuštěny předprodeje na naše dvě prosincové akce.

Těšit se můžete na vánoční setkání s Hanou Marií Körnerovou a na zábavnou talk show s Ivankou Devátou.

Hana Marie Körnerová – Vánoční setkání – 3. 12. 2024 od 17:00

plakátek

Hana Marie Körnerová si s vámi přijde popovídat nejen o knihách. Představí knihu Znamení hada, která je posledním dílem historické trilogie a vyšla letos v září. Podělí se s vámi i o epizody z rozepsané knihy Počkej na mě inspirované historií vlastní rodiny z první poloviny dvacátého století. Můžete se těšit i na autogramiádu s možností zakoupit na místě autorčiny knihy. Předprodej vstupenek na infopultu knihovny ve Wonkově ulici, v informačním centru HK a na www.hkpoint.cz.

Talk show Ivanky Deváté a harmonikáře Libora Šimůnka – 11. 12. 2024 od 17:00

plakátek

Zveme vás na talk show s herečkou a spisovatelkou Ivankou Devátou ke knize Můj příšerný syn, která vyšla letos. Ivanka Devátá účinkovala 30 let v Realistickém divadle Zdeňka Nejedlého a v mnoha filmech a seriálech. Mimo jiné napsala spoustu známých knih např. Rodinný podnik, Lázeňská kúra nebo Vůně posečené trávy. Celým programem vás provede Marie Formáčková a těšit se můžete i na vystoupení harmonikáře Libora Šimůnka. Předprodej vstupenek na infopultu knihovny ve Wonkově ulici, v informačním centru HK a na www.hkpoint.cz. Na místě bude autogramiáda s možností zakoupit autorčiny knihy.

V bývalé továrně přečti co tě napadne Mapa stránek   English